Facka národu

Jako Češi jsme utrpěli zatím největší urážku ke státnímu svátku, přímo facku přes pusu.

28.10. udělil Zeman vyznamenání plukovníkovi Prymulovi. Tedy člověku, který nemá prověrku NBÚ, takže nemohl být dřív ani náměstkem ministra, chtěl na jaře zavřít naše hranice na dva roky… člověku, který dostal výpověď jakožto ředitel nemocnice v Hradci na základě toho, že převáděl peníze (zhruba 32 miliónů Kč) z objednávek na firmu, kterou vedla jeho dcera (aha).

Jak víme, jedná se o člověka, který (nikoliv dobrovolně, ale pod sílícím tlakem) rezignoval na post ministra poté, co porušil vlastní nařízení; jenže nenošení roušky a návštěva „uzavřené“ restaurace je přeci trivialita oproti skutečné podstatě věci (která zřejmě nikoho nezajímá, anebo která všem unikla), a sice, že vysoce postavený vládní činitel se schází mimo pracovní hodiny potajmu s místopředsedou strany ANO v prostoru, který je (a) zcela zakázán a (b) zcela mimo dozor a kontrolu. Proč asi?

Ne dosti na tom. Mezi další vyznamenané patří Radim Uzel, „sexuolog“, kterého vidíme denně v televizních reklamách, jak na nás mrká přes prsa štětky prodávající jeho prášky na erekci. Za normalizace komunista, po „revoluci“ zakladatel strany Nezávislá erotická inciativa. Člověk, který v lednu 2012 prohlásil na adresu jednoho ze symbolů komunistické normalizace ministra vnitra Lubomíra Štrougala, pozdějšího předsedy vlády (1970–1988): „Lubomír Štrougal byl nejinteligentějším z českých komunistických státníků a byl jako jeden z mála komunistických představitelů uznáván i ve světě.“

Pamatuji, jak se kdysi po revoluci politik Jan Kalvoda sám vzdal všech vládních funkcí jen na základě toho, že neoprávněně používal titul JUDr., ač byl magistr práv…

Všichni slušní lidé, kteří bojovali za náš stát a za naši svobodu se nyní chytají za vlasy, anebo spíše otáčí v hrobě. Když vidí, jak to potupné, nekompromisně bezcitné postbolševické a nízké stvoření na Hradě degraduje všechno výjimečné a slušné, co se v této zemi snaží o přežití. Bohužel, není na to vůbec samo.

Žijeme ve zlém snu. Co nás z toho probudí?

Publikováno:

www.pritomnost.cz

29.10.2020

www.aktualne.cz

29.10.2020

Kontakt

MUDr. Martin Jan Stránský

Národní 9, Praha 1

Kontaktní osoba:

Jitka Bayerová – asistentka

Tel.: 222 075 101

Copyright © 2024 All Rights Reserved.