ZRCADLO NÁRODA

Poté, co v tajné volbě zvolila Poslanecká sněmovna do čela své komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) komunistického poslance Ondráčka, byla záhy volba prohlášena za zmatečnou.  Jde o stejného Ondráčka, který osobně zasahoval a potlačoval listopadové demonstrace v roce 1989 i demonstrace během Palachova týdne na počátku téhož roku.

Někteří poslanci a část veřejnosti tvrdí, že komunista by GIBS vést neměl. Nic víc. Nikdo ale nemá tu odvahu hodit na chodník bednu (o poslancích parlamentu ani nemluvě), postavit se na ni a s napřaženou rukou prstem ukázat na to, že se jedná o dokonalý případ, který potvrzuje míru současné české morální prohnilosti a pokrytectví.  Mělo by to znít takto: Přestaňte bědovat, jděte do ulic, zakažte nereformovanou komunistickou stranu. Pokud nejde zakázat, přestaňte ji volit.  A především: nesedejte si ke stolu s nikým, kdo ji volí nebo do ní dokonce patří.  Pokud takové lidi znáte, pošlete je do háje.  Anebo ještě lépe, dělejte vše pro to, aby poznali, že volí nereformovatelné zlo. Právě tak to je.  Je čas, aby ti, kteří krčí rameny, vedli útok na vlastní alibismus.

Dokud se to nestane, dokud budeme komunisty tolerovat a budeme je volit do lavic parlamentu, tak prosím držme hubu. Mají na to, co dělají, právo. Dáváme jim ho my všichni, kterým to sice vadí, ale zřejmě ne dost. Ondráček totiž neměl ani jednoho protikandidáta. Nová volba předsedy GIBS je naplánována na 16. ledna.

Martin Jan Stránský

Publikováno:

www.pritomnost.cz

21.12.2017

www.aktualne.cz

22.12.2017

Kontakt

MUDr. Martin Jan Stránský

Národní 9, Praha 1

Kontaktní osoba:

Jitka Bayerová – asistentka

Tel.: 222 075 101

Copyright © 2024 All Rights Reserved.