Výkvět národa

V obálce s volebními lístky najdeme 30 politických stran. Člověk neví, jestli má brečet, smát se nebo být rád.

Volby vyhraje ANO, a to i přes trestní stíhání jejího šéfa. Na druhé místo se tlačí strana Pitomia, kterému soud neuznal žalobu, již podal na Reflex za zveřejnění jeho přezdívky. Dle pražského vrchního soudu dovede totiž skutečně být pitomý.

V obálce bádáme dál….

Oproti straně Radostné Česko stojí přinejmenším permanentně zamindrákovaná Česká pirátská strana. Ta má za přímého konkurenta určitě stranu Cesta odpovědné společnosti. Samozřejmě tu nechybí Rozumní, zatímco ostatní nerozumní a bohémové se sdružují v Unii hrdosti, aktivity, vlastenectví, empatie a lidskosti 2017. Tento víkend jsem byl velmi aktivní (stavěl jsem jakýsi chlíveček), takže asi patřím mezi ně; jejich lístek dávám stranou.

Když už jsem u té víkendové aktivity, tak co „Strana upocených“, anebo při pohledu na naši současnou společnost „Strana upoceného pracujícího lidu“. Ta by bodovala.

Tolik krásných a empatických názvů!

Pokud chcete jasnost a jednoduchost, jsou tu strany pouze kolem jednoho bodu, například Referendum o Evropské unii, také něco pro Pražáky ohledně jakési stavby v Prokopském údolí. Nechybí Blok proti Islamizaci, jimž zřejmě vadí všech 22 tisíc muslimů, kteří tu žijí. Neznám totiž jediný případ, že by cizí muslim žádal o azyl v naší tolerantní a nexenofobní zemi. Všemu vrcholí učebnicově zamindrákovaný Petr Cibulka, jehož strana má 221 slov ve jméně, včetně úžasného slova „fízlokracie“.

Jako poslední se musím pozastavit u Sportovců vedených „fotbalovým expertem“ panem Vízkem. Neznám ho, ale tuším, že by to mohl být on, kdo sedává  u rohového stolu štamgastů v naší hospodě a s vášní dobývá rekord piv při sledování derby. Gól!

Komu tedy nakonec dát hlas? No přece straně Dobrá volba. Vždyť ta mluví za vše!

Publikováno:

www.aktualne.cz

17.10.2017

Kontakt

MUDr. Martin Jan Stránský

Národní 9, Praha 1

Kontaktní osoba:

Jitka Bayerová – asistentka

Tel.: 222 075 101

Copyright © 2024 All Rights Reserved.